Zostań wolontariuszem

Aby wziąć udział w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy należy spełnić kilka koniecznych warunków i przejść przez proces rejestracji. Poniżej prezentujemy Wam instrukcję zgłaszania się do naszego Sztabu 😉

1) Pobierzcie specjalną ANKIETĘ REJESTRACYJNĄ. Na jej podstawie zarejestrujemy Was w bazie wolontariuszy WOŚP, wydrukujemy dla Was oświadczenia i przygotujemy materiały do zbiórki.

2) Po wypełnieniu ankietę wyślijcie mailem pod adres rada.mlodziezy.rzeszowa@gmail.com, przekażcie członkom RMR lub dostarczcie osobiście do Siedziby Sztabu (Młodzieżowy Dom Kultury, 35-074 Rzeszów, ul. Piłsudskiego 25). Do wiadomości koniecznie dołączcie swoje zdjęcie (nie musi być dokumentowe, ważne by było wesołe 😉 ) Bez tego wydanie identyfikatora, a więc i kwesta, nie będą możliwe! Zdjęcie powinno przedstawiać Was (nie góry, nie motor i nie okulary słoneczne) i powinno być wykonane w rozdzielczości nie mniejszej niż 800 x 800 px.

3) Czekajcie na mailowe lub telefoniczne potwierdzenie przyjęcia przez nas zgłoszenia. Nie powinno to trwać dłużej niż 2 dni.

4) Obowiązkowo pojawcie się na spotkaniu Sztabu RMR w dniu 8 grudnia o godzinie 17:00! Odbędzie się ono w siedzibie Sztabu przy ul. Piłsudskiego 25 w Rzeszowie. To właśnie stamtąd w dniu zbiórki będziecie mogli odebrać puszki i wpaść na herbatkę :3

ANKIETA REJESTRACYJNA

Zapoznajcie się również z Regulaminem Wolontariusza 23. Finału WOŚP

 

baner wośp