Informacje ogólne

Międzyszkolne Zawody Gokartowe już po raz trzeci w Rzeszowie!

7 listopada torem kartingowym Reskart Racing zawładnie młoda energia, zapach spalin i siła emocji. Zapraszamy Was do udziału w imprezie, którą już po raz trzeci organizujemy z Waszej oddolnej inicjatywy! W tym roku bawimy się w większym gronie, gdyż limit zawodników został zwiększony do 64 osób. Poza tradycyjną klasyfikacją indywidualną, porównamy wyniki najlepszych zawodników biorących udział w zawodach – w ten sposób wyłonimy Gokartowych Mistrzów Rzeszowa 2014 roku!

Jak się zgłosić?

Bardzo prosto! Wystarczy, że pobierzecie dostępny na naszej stronie formularz zgłoszeniowy, wypełnicie go i dostarczycie do nas. Do kogo dokładnie? Do przedstawiciela Rady w Waszej szkole lub mailowo. Pamiętajcie wtedy, by koniecznie przynieść ze sobą oryginał w dniu imprezy – bez tego, udział w zawodach nie będzie możliwy!

Jak zgłosić szkolną drużynę?

Zbierzcie ekipę, porozmawiajcie między sobą i zdecydujcie kto będzie oficjalnie reprezentował Waszą szkołę na zawodach. Jeśli zainteresowanie imprezą będzie zbyt duże, by polubownie dojść do porozumienia, wylosujcie piątkę szczęśliwców lub zorganizujcie szkolne eliminacje – w ten sposób na pewno uda się wyłonić najlepszą drużynę! Jeśli zaistnieje taka potrzeba, chętnie Wam we wszystkim pomożemy!
Pamiętajcie – do oficjalnej reprezentacji możecie wybrać tylko 5 zawodników, ale udział w zawodach indywidualnych (bez klasyfikacji zespołowej) może wziąć dowolna ilość osób z danej szkoły!!!

Jaka jest rola kapitana?

Tak na prawdę tylko formalna 🙂 Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, aby ułatwić kontakt z drużynami – to właśnie za pośrednictwem kapitana będziemy kontaktować się z całym zespołem. W razie potrzeby jego będziemy informować o wszelkich ważnych kwestiach, tak aby wiadomości te przekazał kolegom i koleżankom.

Co z osobami niepełnoletnimi?

Was również zapraszamy do udziału w turnieju! Jedynym dodatkowym warunkiem, który musicie spełnić, jest dostarczenie wraz ze zgłoszeniem pisemnej zgody rodziców na udział w zawodach. Wzór do wypełnienia możecie pobrać tutaj.

Nagrody

Co oczywiste ścigać trzeba się o coś 🙂 Jak co roku dla najlepszych zawodników oraz drużyn przewidziane zostały medale i puchary. Ale na tym nie koniec – zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki od organizatorów oraz partnerów imprezy, o łącznej wartości kilkuset złotych!

Terminarz

4.11.2014 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń

7.11.2014 – rozpoczęcie zawodów

Zasady i regulamin zawodów

Formularze zgłoszeniowe i zgody rodziców

III Międzyszkolne Zawody Gokartowe - plakat